Parels van Stockholm 1 - De vrouwen van het Grand Hôtel
Parels van Stockholm 1 - De vrouwen van het Grand Hôtel
Parels van Stockholm 1 - De vrouwen van het Grand Hôtel
Parels van Stockholm 1 - De vrouwen van het Grand Hôtel
22.99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag thuisbezorgd.

Een meeslepende historische roman voor fans van Corina Bomann en Downton Abbey.
Lees De vrouwen van het Grand Hôtel, het eerste deel in de nieuwe serie van Ruth Kvarnström-Jones, De parels van Stockholm. De achttienjarige Ottilia Ekman arriveert in de grote stad om te beginnen als hoofdroomservice in het fameuze Grand Hôtel. Ze laat met pijn in haar hart haar familie achter in een arm provinciestadje, maar kijkt uit naar de start van haar nieuwe leven. Maar achter de façade van rijkdom en luxe schuilt een harde werkelijkheid: het hotel dreigt failliet te gaan en er is snel een directeur nodig die voor nieuw elan kan zorgen, en voor inkomsten. Het bestuur neemt een uniek besluit: de nieuwe directeur wordt een vrouw, Wilhelmina Skogh. Ottilia is onder de indruk van Wilhelmina. Een vrouw aan het hoofd van zo’n instituut baart opzien, en creëert tegenstanders. Het hotel is een wereld vol tegenstellingen waarin Ottilia zich staande moet houden.

4 | 0

  • : Ruth Kvarnström-Jones
  • : Luitingh Sijthoff
  • : 9789021042350
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 416
  • : juni 2024
  • : 529
  • : 215 x 141 x 34 mm.
  • : De parels van Stockholm
  • : Ca. 1900 tot ca. 1909; Historische fictie; Historische romantiek; Stockholm; Vertaalde fictie