Rose Harbor voor altijd

Bekijk alles van

Debbie Macomber

Kies uitvoering
Aantal
19.99
Binnen 3 tot 5 werkdagen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Perfect leesvoer voor op vakantie of bij de openhaard, met een mix van drama, romantiek, voor de lezers van Nora Roberts, Rachel Hore en Elin Hilderbrand Negen maanden geleden verliet Mark Taylor Cedar Cove halsoverkop om een fout uit zijn verleden te herstellen. Hoewel Mark eindelijk zijn liefde aan haar heeft verklaard, weet de eigenaresse van Rose Harbor, Jo Marie Rose, niet zeker of hij ooit nog terugkomt. Ze is echter vastberaden om naar de toekomst te kijken, en begint weer te daten. Ze vindt gezelschap in een huurster die ook een nieuw hoofdstuk in haar leven begint. Emily Gaffney, een jonge lerares, herstellende van haar tweemaal gebroken hart, verblijft in de bed & breakfast tijdens haar zoektocht naar een eigen huis. Ze heeft de hoop om ooit te trouwen opgegeven en nu droomt ze ervan kinderen te adopteren. Emily heeft een oogje op een bijzonder huis, waar genoeg plek voor hen zou zijn, maar de eigenaar ervan is ontzettend onbeleefd. Toch groeit hun lastige relatie uit tot een vriendschap. En misschien zelfs wel meer dan dat... De pers over de Rose Harbor-serie 'Barst van de scherpte, liefde, conflicten en romantiek waar Debbie Macomber om bekendstaat. Rose Harbor voor altijd is pakkend van begin tot eind.' Book Reporter 'Een heel lief feelgoodverhaal. Net zo zonnig en kleurrijk als het omslag.' Chicklit.nl 'Fans zullen genieten van dit laatste deel van de Rose Harbor-serie.' LibraryJournal

Productinformatie

Auteur
Debbie Macomber
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022581049
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Reeksnaam
Rose Harbor
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
9/12/2017
Aantal pagina's
336
Formaat
215 x 140 x 30 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken