Vermiste meisjes

Bekijk alles van

Megan Miranda

Kies uitvoering
6.99
Dit product is online uitverkocht. Probeer het in jouw Bruna.

Samenvatting

Samenvatting
'Vermiste meisjes' is het thrillerdebuut van YA-auteur Megan Miranda. Ruth Ware ('In een donker donker bos') schreef over dit boek: 'Het verleden van een klein stadje wordt blootgelegd in deze thriller vol verdachtmakingen, bedreigingen en verwarrende motieven. Een aangrijpend boek! I loved it.' Nicolette (Nic voor vrienden) is terug in Cooley Ridge om voor haar hulpbehoevende vader te zorgen. Tien jaar daarvoor is ze naar Philadelphia vertrokken, niet lang na de verdwijning van haar beste vriendin Corinne. Die verdwijning is nooit opgelost. Nu, slechts een paar dagen na haar aankomst, verdwijnt er opnieuw een meisje. Deze zaak rijt de wonden rondom de vermissing van Corinne open. Alle mensen die indertijd met de zaak te maken hadden, wonen nog steeds in Cooley Ridge. Nic's broer en zijn vrouw verwachten een kind. Corinne's toenmalige vriend werkt in de lokale kroeg. En Tyler, Nic's ex-vriend, is aan het daten met Annaleise. Annaleise, die ieders alibi was voor de nacht waarin Corinne verdween. Maar nu is het juist zij die verdwenen is... Nic ontrafelt de geheimen die haar familie en vrienden verbergen en langzaam wordt duidelijk wat er tien jaar geleden daadwerkelijk gebeurd is. 'Duister, nostalgisch en een ingenieuze manier van vertellen. Megan Miranda is een aanwinst voor de thrillerwereld.' Booklist Voor fans van Clare Mackintosh en Alex Marwood.
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Megan Miranda
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
Taal
Nederlands
ISBN
9789026142130
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningLiteraire thrillersLiteraire thrillers
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
4/11/2017
Aantal pagina's
304
Formaat
216 x 141 x 32 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken