Sedating Elaine
Engels
272
14.95

Op werkdagen voor 18:00 uur besteld, volgende dag thuisbezorgd.

An unforgettable, darkly funny novel from a brilliant new talent, perfect for fans of Otessa Moshfegh, Taffy Brodesser-Akner and Kate Davies

0 | 0

  • : Dawn Winter
  • : Little, Brown Book Group
  • : 9780349727271
  • : Engels
  • : Paperback
  • : 272
  • : mei 2023
  • : 220
  • : 127 x 198 x 19 mm.
  • : Humoristische fictie; Met betrekking tot lesbiënnes; Moderne en hedendaagse fictie