The Sky Is Everywhere
11.95

3 - 5 Werkdagen

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell.

0 | 0

  • : Jandy Nelson
  • : Walker Books LTD
  • : 9781406354386
  • : Engels
  • : Paperback
  • : 320
  • : februari 2015
  • : 286
  • : 197 x 127 x 24 mm.
  • : Kinderen / tieners: fictie: algemene fictie; Kinderen / tieners: fictie: familie en thuis; Leeftijdscategorie: vanaf ca. 12 jaar; Leeftijdscategorie: vanaf ca. 14 jaar