Redeemed
Redeemed
Redeemed
Redeemed
Nederlands
448
20.-

Alleen eerste druk met op één zijde prachtige kleur op snee!

Kan hij voor haar zijn hart weer openstellen?

SANTIAGO

Die éne fout betekende het einde van mijn carrière in de Formule 1. Van het ene op het andere moment verandert mijn leven definitief. Ik wil niets liever dan alleen zijn, maar dan staat er ineens een prachtige vrouw in mijn woonkamer. Voor ik het doorheb, spreken we af een tijdje te doen of we een relatie hebben, een tijdelijke oplossing voor mijn problemen. Maar het spel dat we spelen wordt steeds ingewikkelder, en ik voel steeds meer voor haar. Er is maar één ding wat tussen mij en Chloe staat: ikzelf.

CHLOE

Het begon allemaal met een wens op een verjaardagsfeest, een fles wodka en een berg familiegeheimen. Zo kom ik in Italië terecht, op zoek naar de vader die ik nooit gekend heb. Eén verkeerde keuze eindigt met Santiago als mijn nepvriend, iets wat ik helemaal niet wil. Hoe meer we doen alsof, hoe echter het voelt. Ik zei nog zo tegen mezelf dat ik niet mocht vallen voor die knappe leugenaar… Had ik nu maar geluisterd.

Redeemed is het vierde en laatste deel in de Dirty air-serie van Lauren Asher. Alle delen spelen zich af in de wereld van de F1, en zijn los van elkaar te lezen. De serie begint met Throttled.

0 | 0

  • : Lauren Asher
  • : Love Books
  • : 9789021499727
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 448
  • : juli 2026
  • : 450
  • : 215 x 140 x 27 mm.
  • : Dirty air
  • : Hedendaagse romantiek; Romantiek