De geheimen van het winterhuis
  • De geheimen van het winterhuis
  • De geheimen van het winterhuis
12.99

Direct downloaden

Drie vrouwen – Ellinor, Liliana en Dana – in drie verschillende tijden en drie verschillende landen, gaan op zoek naar de betekenis van familie.
Ellinors wereld stort in als ze er per ongeluk achter komt dat zij en haar moeder niet verwant zijn aan de rest van hun familie. Op zoek naar de waarheid over haar afkomst reist Ellinor van Wenen naar Kroatië en Nieuw-Zeeland, en ontdekt zo een tragisch liefdesverhaal en een groot familiegeheim…

Een meeslepende roman over drie vrouwen, in drie verschillende tijden en drie verschillende landen, die op zoek gaan naar de betekenis van familie.

De boeken van Sarah Lark hebben al miljoenen lezers over de hele wereld bereikt. Voor de lezers van Lucinda Riley, Kate Furnivall en Diney Costeloe.

0 | 0

  • : Sarah Lark
  • : De Fontein Romans & Spanning
  • : 9789026149207
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : 448
  • : januari 2020
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : ePub met digitaal watermerk - 2
  • : Dalmatië; Historische fictie; Moderne en hedendaagse fictie; Nieuw-Zeeland; Verhalend thema: liefde en relaties; Vertaalde fictie; Wenen
  • : Ellinor, Wenen, Kroatië, Nieuw-Zeeland, tragisch liefdesverhaal, familiegeheim