De reus van Amsterdam
12.99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 30-5-2023

De reus van Amsterdam van Tanya Commandeur is een historische roman over showbizz, liefdes en geheimen rond de langste Nederlander ooit. Voor de lezers van Susan Smit en Simone van der Vlugt.

Tanya Commandeur vertelt in De reus van Amsterdam het meeslepende levensverhaal van de langste Nederlander ooit.

Amsterdam, 1918. Albert Kramer wordt ontdekt door een Duitse impresario die hem in Berlijn voor een publiek van drieduizend man zet. Albert is op dat moment eenentwintig jaar en de nieuwe reus van het gezelschap. Na deze vuurdoop belandt hij bij het circus, waar de kleine Seppi zijn showpartner en allerbeste vriend wordt. De twee trekken veel bekijks, ook in de cafés waar ze na hun optredens tot laat in de nacht bier drinken. Ondertussen begint Albert gevoelens te ontwikkelen voor Seppi’s zus Mina. Maar noodgedwongen scheiden hun wegen: Albert vertrekt naar Amerika en Mina blijft in Zwitserland. Zal Albert haar ooit weer zien? En hoe zit het met Alberts grote geheim?

De reus van Amsterdam van Tanya Commandeur is een onvergetelijke historische roman over showbizz, liefdes en geheimen.

Over Uit liefde, meneer Tuschinski:

'Zodra je de eerste pagina's leest, lééf je in die tijd. Pageturner!' - Marie Claire

Over de man die alles achterliet:

'Een mooi verhaal. Commandeur beschrijft op een beeldende manier het leven in zowel Rotterdam als New York.' - Loretta Schrijver

0 | 0

  • : Tanya Commandeur
  • : Ambo|Anthos
  • : 9789026361531
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : mei 2023
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : ePub met digitaal watermerk - 2
  • : 20e eeuw, ca. 1900 tot ca. 1999; Biografische fictie; Circus en circuskunsten; Europese geschiedenis; Historische romantiek; Vroeg 20e eeuw ca. 1900 tot ca. 1950