Familielevens
  • Familielevens
  • Familielevens
11.99
4.99

Direct downloaden

Familielevens van Katharina Fuchs is een prachtige, sfeervolle historische roman tegen de achtergrond van naoorlogs Duitsland. Voor de lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

De prachtige historische roman Familielevens van Katharina Fuchs brengt je naar Berlijn in de jaren vijftig. Therese mag als dochter van een Wehrmachtofficier en grootgrondbezitter niet in de DDR studeren. Daarom verhuist ze voor haar rechtenstudie naar West-Berlijn, waar ze onmiddellijk merkt dat de verschillen tussen Oost- en West-Duitsland steeds groter worden: het beïnvloedt vriendschappen en zorgt er zelfs voor dat haar familie langzaam uit elkaar dreigt te vallen. Ook haar rechtenstudie valt haar zwaar door haar oerconservatieve professoren en medestudenten.

De enige die haar dromen lijkt te begrijpen is Thereses schoonzus Gisela, want het is haar droom om modeontwerper te worden. Terwijl beide vrouwen moeten laveren tussen vriendschap, verdriet en verraad, proberen ze te bepalen wat ze ervoor over hebben om hun ultieme droom na te jagen...

Op basis van haar eigen familieverhaal brengt Katharina Fuchs de hedendaagse geschiedenis en het lot van twee bijzondere vrouwen ontroerend tot leven. Voor de lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

‘Heel mooie, vlot geschreven historische roman.' **** – Libelle

0 | 0

  • : Katharina Fuchs
  • : Xander Uitgevers
  • : 9789401621939
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : 438
  • : april 2024
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : ePub met digitaal watermerk - 3
  • : Berlijn; Familiesaga’s; Gezinsleven fictie; Historische fictie; Historische romantiek; Late 20ste eeuw (ca. 1950 tot ca. 1999