Van Chanel naar flanel
  • Van Chanel naar flanel
  • Van Chanel naar flanel
8.99

Direct downloaden

In Van Chanel naar flanel van Marijke Vos laat Jennifer halsoverkop haar steenrijke verloofde achter bij het altaar. Ze besluit naar Canada te vluchten, waar ze de knappe sheriff Branson tegenkomt...

Van Chanel naar flanel is de heerlijke nieuwe feelgoodroman van Marijke Vos, auteur van Ik kom je halen!, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat en halsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell.

Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar van hun miljoenenbruiloft laat staan, beseft ze ook wel dat ze daarmee een tikkeltje aan de late kant is. Maar soms realiseer je je pas op het allerlaatste moment wat het beste voor je is, toch? Jennifer neemt een impulsieve beslissing en ruilt haar peperdure jurk in voor een vliegticket. Met de hulp van haar ietwat criminele en losgeslagen zus slaat ze op de vlucht naar Rainbow Lake, Canada. Daar woont haar geliefde oom Charlie, en Jennifer hoopt bij hem op adem te komen. Maar eenmaal in Canada aangekomen, loopt alles toch net ietsje anders… Gelukkig krijgt ze hulp van de knappe sheriff Branson. Maar zal Terence haar laten gaan?

Van Chanel naar flanel is ook verkrijgbaar als paperback.

0 | 0

  • : Marijke Vos
  • : Loft Books
  • : 9789047204695
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : 185
  • : november 2018
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : ePub met digitaal watermerk - 2
  • : Canada; Moderne en hedendaagse fictie; Romantiek; Romantiek in uniform; Romantiek: western, platteland of ruraal; Verhalend thema: liefde en relaties