Voor als ik er niet meer ben
9.99

Direct downloaden

Voor de lezers van Jenny Colgan en Maggie O'Farrell

Een betoverende roman over liefde die voortleeft

Sylvia heeft nog maar weinig tijd. Binnenkort bestaat ze alleen nog in de herinnering van de mensen die van haar hielden. Omdat ze weet dat haar man Paul dan hulp nodig zal hebben, begint ze een handboek voor hem te schrijven, voor wanneer ze er niet meer is. Over hoe om te gaan met de woedeaanvallen van hun zoontje, en wat hij hun achtjarige dochter kan geven wanneer ze jarig is. Ook kleine dagelijkse momenten uit hun gezamenlijke leven tekent ze op, om dat geluk te vereeuwigen. Maar om helemaal eerlijk te kunnen zijn moet ze een geheim uit haar verleden onthullen.

'Prachtig, ontroerend boek.' Libelle

'Geen luchtig leesvoer, wel héél mooi!' Vrouw

0 | 0

  • : Rebecca Ley
  • : Nieuw Amsterdam
  • : 9789046827376
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : 279
  • : oktober 2020
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : ePub met digitaal watermerk - 2
  • : Gezinsleven fictie; Hedendaagse romantiek; Verhalend thema: dood, rouw, verlies; Verhalend thema: liefde en relaties