• NextPrevious

Langzaam, sterf langzaam

Bekijk alles van

John Burley

Kies uitvoering
Aantal
17.95
Overmorgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
In het vredige Wintersville voelen buren als familie, kent de politiechef iedereen bij naam en gaan kinderen zorgeloos naar school. Totdat het gruwelijk verminkte lijk van een middelbare scholier wordt gevonden. Dr. Ben Stevenson, die als patholoog-anatoom het dode lichaam onderzoekt, is geschokt door het geweld dat gebruikt is, en net als alle andere ouders is hij bezorgd om zijn eigen kinderen. Hij raakt steeds intensiever bij het onderzoek betrokken. Dan wordt hij geconfronteerd met een schokkende ontdekking die niet alleen de rustige gemeenschap maar ook zijn eigen leven voor altijd zal ontwrichten. 'Met zijn griezelige beschrijving van het kleinsteedse leven en zijn zenuwslopende plotwendingen is 'Langzaam, sterf langzaam' spanning op z'n best.' The Literary Guild 'De angst van ouders om hun kinderen vormt de kern van dit ijzingwekkende debuut.' Booklist Voor de fans van Harlan Coben, Laura Lippman en Lisa Gardner.

Productinformatie

Auteur
John Burley
Uitgever
HarperCollins
Taal
Nederlands
ISBN
9789402704709
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenThrillers & SpanningThrillerThriller
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
1/12/2015
Aantal pagina's
352
Formaat
216 x 139 x 30 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken