• NextPrevious

De schoonmoeder

Bekijk alles van

Sally Hepworth

Kies uitvoering
Aantal
19.99
Levertijd 3 à 5 werkdagen

Samenvatting

Samenvatting
'Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Andersom lijkt Diana zich ook een andere ideale schoondochter te hebben voorgesteld. Tien jaar later wordt Diana dood aangetroffen. Naast haar ligt een briefje waarin staat dat ze niet meer verder kon met haar door kanker verwoeste lichaam. Maar als de autopsie plaatsvindt blijkt dat Diana helemaal geen kanker had. Wel zat er gif in haar bloed. Wat is er gebeurd? En wie weet er meer van? De breekbare familieverhoudingen, onderhuidse spanningen en lang verborgen geheimen komen langzaam aan de oppervlakte. Over de boeken van Sally Hepworth 'Perfect voor fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes, en voor alle leesclubs.' Library Journal 'Een hartverscheurend prachtig liefdesverhaal.' People 'Lezers zullen naar het einde van deze intelligente roman snellen om de waarheid te achterhalen.' Publishers Weekly 'Hepworth weet heel goed hoe ze een boeiend plot moet schrijven.' New York Journal of Books
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Sally Hepworth
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
ISBN
9789022588093
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenLiteratuur & RomansLiteratuurVertaalde literatuur
Leeftijd
Volwassenen
Verschijningsdatum
10/9/2019
Aantal pagina's
336
Formaat
216 x 141 x 31 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken