• NextPrevious

Eleanor & Park

Bekijk alles van

Rainbow Rowell

Kies uitvoering
Aantal
19.5
Morgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Dit intrigerende boek vertelt het verhaal van de twee buitenbeentjes Eleanor en Park, tijdens één schooljaar in 1986. Ze delen hun passie voor stripboeken en muziek. Ze zijn slim genoeg om te weten dat een eerste liefde bijna nooit standhoudt, maar ook dapper en wanhopig genoeg om het te proberen. Won diverse prijzen waaronder de Publishers Weekly Best Children’s Book of 2013 Voor lezers van Gayle Foreman en John Green Onvergetelijke personages bespreken zware thema’s doorspekt met hilarische scènes
Lees meer...

Productinformatie

Auteur
Rainbow Rowell
Uitgever
Uitgeverij Unieboek Het Spectrum
Taal
Nederlands
ISBN
9789000342631
Productsoort
Boek
Uitvoering
Paperback
Categorie
BoekenNederlandse boekenYoung adultYoung adultYoung adult
Leeftijd
15+
Verschijningsdatum
11/20/2014
Aantal pagina's
336
Formaat
215 x 140 x 31 mm
Lees meer...

Top 100 gratis verzonden

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken