• NextPrevious

Woestijnpiraten

Bekijk alles van

Dan Walker Willeke Lempens

Kies uitvoering
Aantal
17.99
Overmorgen in huis

Samenvatting

Samenvatting
Woestijnpiraten van Dan Walker De Luchtpiraten zijn terug – en nu in de woestijn! Zoya zag ze het eerst: vurige, oranje lichten aan de nachtelijke hemel. Eerst dacht ze dat het misschien vuurwerk was, of sterren, misschien lantaarns. Maar het waren brandende raketten en ze kwamen recht op hen af. De Waterjuffer werd aangevallen… Het laatste wat Zoya zag, was een storm van oranje vuur. Nu ligt ze op de harde grond, omringd door smeulend puin, terwijl Lendon Kanes koude, maniakale lach nog nagalmt in haar oren. Net toen ze dacht dat ze aan hem was ontkomen, kwam hij terug om hen allemaal te vernietigen. Auteur Dan Walker heeft een spannende fantasiewereld gecreëerd vol vliegende schepen en luchtdieven, met snelle overrompelende acties en heerlijk stoere personages. Welkom aan boord! • Tweede deel in stoere serie met krachtig hoofdpersonage • Voor fans van Percy Jackson en De Grijze Jager Over Luchtpiraten: ‘Een tienerboek vol spanning, dat makkelijk weg leest.’ Chicklit.nl ‘Een actiefilm in boekvorm!’ Leesbevorderingindeklas.nl  

Productinformatie

Auteur
Dan WalkerWilleke Lempens
Uitgever
Van Holkema & Warendorf
Taal
Nederlands
ISBN
9789000358984
Productsoort
Boek
Uitvoering
Gebonden
Categorie
BoekenNederlandse boekenKinderboekenLeesboekenLeesboeken
Leeftijd
10 tm 12
Verschijningsdatum
8/28/2018
Aantal pagina's
288
Formaat
222 x 148 x 33 mm
Lees meer...

Bestsellers

Bekijk alles We hebben de meest populaire boeken van dit moment voor jou op een rij gezet. Boeken uit de Top 100 worden gratis thuisbezorgd.

Laatst bekeken